W szarym listopadzie zapraszamy do świata barw i różnorodnych form sztuki współczesnej, które prezentujemy w Vinci Art Galery – galerii pełnej dobrej sztuki na poznańskiej Śródce.

Wszystkich którzy dekorują sztuką swoje domy czy biura lub jeśli szukacie ciekawych świątecznych prezentów, właśnie teraz warto zrobić zakupy i skorzystać z listopadowych promocji, które przygotowaliśmy w ramach BLACKWEEKSALE.

Rekomendujemy prace autorstwa wielu cenionych twórców w ramach bogatej oferty naszej galerii prezentującej wiele nurtów w sztuce i różnorodność technik – od formatów XXL po dekoracyjnie oprawione miniatury.

Końcówka roku to tradycyjnie gorący czas na rynku sztuki, która stanowi ponadczasowe i eleganckie dopełnienie wnętrza, a także uniwersalny prezent pod choinkę i lokatę kapitału.

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych cen, koniec listopada to najlepszy moment na okazyjne zakupy – BLACKWEEKSALE trwa do 30 listopada .

Jeśli nie macie czasu i cenicie sobie zakupy w domowym zaciszu, wejdźcie na stronę:

www.vinciartgallery.com lub www.multiartstore.pl gdzie znajdziecie ogromny wybór dostępnych prac – malarstwo, rzeźbę, prace na papierze – rysunki, grafiki, plakaty i fotografię kolekcjonerską  i możecie zrobić zakupy online, które wyślemy pod wskazany adres.