Sebastian Garyantesiewicz

Sebastian Garyantesiewicz

Sebastian Garyantesiewicz urodził się w Poznaniu w 1980r. Dziesięć lat dorosłego życia spędził na emigracji. Po powrocie do rodzinnego miasta oddał się w pełni swojej pasji, którą jest malarstwo.

Od zawsze interesowała go wszelka sztuka wizualna jednak okazało się, że to właśnie nakładanie farby na płótno ma to coś co sprawia, że obrazy wyobraźni nabierają głębi i mocy potrzebnych do wyrażenia siebie.

Początkowo dominowało u niego malarstwo olejne, później pojawił się akryl. Dzisiaj stosuje obie techniki w zależności od potrzeb i rodzaju obrazu.

Ciągle się rozwija, poszukuje lub tworzy nowe techniki niezbędne do realizacji swoich obrazów. Nie tylko efekt końcowy ale i proces powstawania jest dla niego nieodłączną częścią sztuki.

Uczestnik licznych plenerów malarskich, twórca ilustracji do książeczek dla dzieci, jego obrazy są regularnie wystawiane w galeriach sztuki w Polsce. Twórczość Sebastiana znajduje się w kolekcjach prywatnych zarówno w Polsce, jak i na świecie (Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, USA).