Vinci Art Gallery

I urodziny Vinci Art Gallery

To już rok! Minął bardzo szybko.

Tegoroczne lato pod względem kolorów jest bardziej niebieskie i żółte niż kiedykolwiek. Barwy te zawierają w sobie zarówno dosłowność kojarzoną wprost z niebem lub wodą i słońcem, ale też metaforę i symbolikę manifestując nasze wsparcie i solidarność z walczącą i niepodległą Ukrainą. Poprzez działania Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej oraz projekty i wystawy prezentowane w Vinci Art Gallery pragniemy zakomunikować tę świadomość za pomocą uniwersalnego medium, jakim jest SZTUKA.

Pierwsze urodziny galerii i 12 wystaw które zorganizowaliśmy w 12 miesięcy, w niełatwym czasie pandemii, promując twórczość kilkudziesięciu polskich, w tym poznańskich artystów współczesnych i otwierając przestrzeń galerii zarówno dla artystów jak i miłośników sztuki i kolekcjonerów. Fantastyczni ludzie po drodze, wiele inspiracji i mnóstwo pracy. Artystom bardzo dziękujemy za obecność, a wszystkim odwiedzającym, klientom i kolekcjonerom dziękujemy za zainteresowanie naszymi działaniami i ofertą, ciepłe słowa, serdeczne opinie i za to że kupujecie sztukę, że chcecie doświadczać jej na żywo. Wszystko to motywuje nas do dalszego rozwoju. Duża wdzięczność dla Miasta Poznań, Partnerów galerii i Partnerów medialnych, których szeroka perspektywa i otwartość pozwoliły nam zrealizować wiele projektów, a przed nami kolejne wyzwania i interesujące wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.

Z okazji 1 urodzin oczywiście zapraszamy na letnie zakupy, bo przygotowaliśmy wiele gorących promocji na oferowane prace, od miniatur po wielkie formaty, zatem warto z tego skorzystać. 

Nieustannie zapraszamy do Vinci Art Gallery – GALERII PEŁNEJ SZTUKI !

Vinci Art Gallery Poznan

Zdjęcie góra: Vinci Art Gallery, Czystosc, fot. Marcin Majda